Hliníkové okná a dvere

Kvalitné hliníkové okná sú dlhodobá investícia. Je preto dôležité si starostlivo zvážiť, aké okná si vyberiete a radšej zainvestovať viac – do kvality. Počiatočná investícia je vyššia preto si treba starostlivo zvážiť aký systém ale hlavne akého realizátora si vyberiete.

Kvalitný systém je ale iba polovica úspechu, rozhodujúci faktor je precízna realizácia – príprava, zameranie, schvaľovacia dokumentácia, koordinácia zo stavbou, výrobná dokumentácia, precízna výroba a montáž. Úspešne ťažíme z referencií a odporučení súkromných investorov aj profesionálov, ako sú stavebné firmy alebo architekti.

Na prvý pohľad výhodné ponuky mnohých firiem sú často zavádzajúce a neobsahujú základné veci ako parotesné a hydroizolačné fólie, firma neposkytuje dielenskú dokumentáciu detailov osadenia, chýba špecifikácia typu a výrobcu kovania a v ponuke šu kovania pre pvc okná

My sme si kvality našej práce vedomí a pre naše okná a dvere používame iba profily z kvalitných zliatin od renomovaného belgického dodávateľa Reynaers Aluminium presnosť výrobkov.

Pre naše výrobky používame kvalitné belgické a nemecké značkové kovania určené špeciálne pre hliníkové okná. Preto vám vieme poskytnúť až 10-ročnú záruku na výrobok, tvar a povrchovú úpravu a 5-ročnú záruku na životnosť kovaní.

Dajte si vypracovať nezáväznú
cenovú ponuku